ARX

Страховая компания "ARX"

Полное название:Акционерное общество "Страховая компания "ARX"
ЕГРПОУ:20474912

Контакты страховой компании ARX

Адрес центрального отделения:г. Киев, ул. Братская, 14 (6 этаж, 3 подъезд)
Почтовый индекс:04070
Сайт:arx.com.ua
Колл–центр:0 800 30 27 23, +38 044 272 0 272 (для звонков из-за границы)
Телефон:(044) 391-11-22; (044) 391-11-21; (044) 499-24-99

Отзывы о страховой компании ARX

 • Ира Огус23 апреля
  Ира Огус

  Чоловік поламав ногу і нам відмовили в страховці. Пояснили, що це тому, що на момент травми не була оплачена страховка, бо на зарплатній картці на момент зняття коштів за страховку, не було грошей. Через карантин фірма чоловіка відправила у відпустку і тому затримка зарплати. Це що, його провина? А чому ж тоді після страхової події "АРКС" зняла кошти з кредитної картки? Виявляється так можна було? Одним словом чистий "розвод", а не страховка! Все! Негайно відмовляюсь від такої страхової контори і всім знайомим радитиму не мати справу з ними!

  • ARX30 апреля

   Добрий день, Ірина. Нам прикро, що склалося таке враження про співпрацю з компанією. Ми дякуємо за Ваш коментар. Напишіть будь-ласка в приватному повідомленні номер страхового полісу. Ми хочемо детальніше розібратися в ситуації. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

 • Дмитрий Романий2 апреля
  Дмитрий Романий

  Справа № 1.003.21.0002480

  Розповідаю свій випадок співпраці з компанією "Аркс", мені це не дуже приємно роботи, але я це роблю, так як я хочу, попередити інших людей які захочуть працювати з компанією "Аркс".В компанії працює такий працівник, на посаді, «начальник відділу врегулювання складних моторних збитків» Степаненко А.В. Ця людина телефонувала моїй не повнолітній донці, та своїм підвищеним тоном та дуже грубим голосом налякав мою не повнолітню доньку, він чогось вирішив, що з моєю дитиною йому можна так розмовляти, та моя донька повинна розшукати мене та передати мені, що б я зателефонував Степаненко А.В. Я подзвонив Степаненко А.В на його особистий мобільний номер телефону, та у мене з ним вийшла дуже не приємна телефонна розмова. У цій телефонній розмові він звинувачував мене, що я був під час моєї поїздки 06.02.2021р., у стані алкогольного оп’яніння, повідомляю Вам, що я 15 років не вживаю ніяких алкогольних напоїв. А також звинувачував мене, що я поганий водій, та як я не зміг побачити пошкодження. Я йому вислав фотографії автомобіля з пошкодженнями, але він не побачив ніяких пошкоджень. Степаненко А.В, під час телефонної розмови постійно тиснув на мене своїм підвищеним голосом. Мені це дуже не сподобалось і я йому залишив усну заяву, про відмову отримання відшкодування яку він вирішив дати мені. Після моєї усної заяви, про відмову отримання відшкодування, Степаненко А.В сказав мені, «забереш гроші, куди ти дінешся». Я не розумію, чому таке відношення до клієнта, я розповів йому як трапився мій страховий випадок, та просив Степаненко А.В розглянути мою справу, але я отримав від нього: налякану доньку, зіпсований настрій та приниження моєї гідності.

  Детальний опис як виник мій страховий випадок: 06.02.2021р. я був на своєму автомобілі на території Донецької області, біля м. Селідово, під час поїздки в напрямку м. Селідово, йшов сильних дощ. Проїжджаючи по дорозі через села, я в’їхав колесами автомобіля в яму, в салоні автомобіля я почув сильній стук. Після чого, я зупинив автомобіль по правилам дорожнього руху і вийшов з автомобіля, щоб зробити візуальний огляд на предмет пошкоджень. При огляді автомобіля, я не побачив жодних пошкоджень, хочу Вам ще раз повідомити, що огляд автомобіля я робив під дощем при температурі +2С, приблизний час 04.30. Потім, я взяв в руки мобільний телефон і почав дзвонити по номеру 102, в поліцію, але мобільний зв'язок в даній місцевості був відсутній. А також в місці де я в’їхав колесами автомобіля в яму, я бачив бліндажі та людей які були одягнені у воєнний одяг та вони були озброєні. Після того, як я не зміг додзвонитись до поліції, я продовжив свою поїздку до свого пункту призначення.

  Дякую!

  • ARX6 апреля

   Вітаємо! Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження, адже зі сторони страхової компанії не було жодних порушень. Для послідовної відповіді почнемо з того, що співробітники компанії звертаються виключно за номерами телефону, котрі Ви вказуєте як контактні в договорі/заяві про настання події. На підставі Вашого відгуку було повторно перевірені всі записи телефонних розмов, всі розмови проведено коректно та чемно. Подія відбулася 06.02.21, Ви повідомили в страхову про настання події вже 07.02.21, а отже не з місця події. Ми намагаємося надати клієнтові допомогу і консультацію про подальші дії, проте максимально ефективною консультація може бути надана тільки у разі звернення з місця події. Коли дзвінок здійснюється на наступний день (не з місця події), на жаль, залишається тільки констатувати факти, надані Вами ( в таких випадках, консультація надається виключно про порядок подальшого врегулювання). Оскільки за заявленою подією не було звернення до КО, виплата проведена за умовами договору у розмірі ліміту (5,00% від страхової суми). Варто зауважити, що при зверненні з місця події – КЦ порекомендували б Вам звернутися до КО та повідомили, що в іншому разі , буде застосований ліміт. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

 • Дмитро Москалець7 марта
  Дмитро Москалець

  Не работать! Ничего у них не покупать!

  Выплаты не соответствуют реальной стоимости даже БУ запчастей, держут тебя за ЛОХА.

  Ждите писем во все контролирующие вас органы.

  Раз вы не хотите работать как нужно, будем заставлять вас делать это кнутом.

  • ARX30 марта

   Дякуємо за звернення! Нам дуже прикро, що у вас склалося таке враження, адже зі сторони СК не було ніяких порушень. Також варто прояснити ситуацію, за якою Ви залишили свій відгук. У 2020 році Ви придбали на аукціоні пошкоджених автомобілів не відремонтоване авто – згідно даних BidFax.info автомобіль продавався із пошкодженнями передньої частини авто ( капот, бампер, передня панель, тощо). 19.02.21 сталася пригода за участю нашого клієнта. Ваш автомобіль на момент ДТП не був відновлений, а саме капот залишився у тому стані, в якому він перебував на момент продажу авто з аукціону, бампер передній кустарним методом було приведено в стан, в якому він не буде заважити руху авто. У такому стані і бампер, і капот потребують заміни, але ця потреба пов’язана з ДТП, яке сталося значно раніше. Подія від 19.02.21 року не спричинила додаткової шкоди, а ні бамперу, а ні капоту. Контакт двох автомобілів був досить поверхневим, за результатами цього контакту могла бути пошкоджена лише накладка ліва бамперу переднього. Ми не впевнені, що накладка ліва бамперу переднього була вже пошкоджена на момент продажу авто через аукціон, тому готові визнати Ваші вимоги виключно щодо ушкодження цієї деталі. 05.03.2021 Вам було направлено зі сторони СК листа, з проханням подати заяву на виплату, щоб ми могли відшкодувати збиток тих ушкоджень, які утворилися в результаті заявленої ДТП. Варто зауважити, що по полісу Автоцивілки не відшкодовується вартість відновлювального ремонту, а відшкодовується вартість матеріального збитку ( тобто з урахуванням зносу). Знос розраховується згідно з ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Методика розрахунку затверджена Міністерством Юстиції та загальна для всіх страхових компаній та експертів. Тож чекаємо від вас документи. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

 • Саша Фролов28 февраля
  Саша Фролов

  Компанія так себе а оператори взагалі не знають як спілкуватись з клієнтами конкретно оператор Олександр

  • ARX30 марта

   Вітаємо! Дякуємо за зворотний зв’язок! Будь ласка, вкажіть номер телефону, з якого було звернення, ми перевіримо всю інформацію і обов’язково дамо зворотній зв’язок.

   З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

 • Irina Pashchenko18 февраля
  Irina Pashchenko

  Приобрела программу полный КАСКО, которая предполагает компенсацию ущерба от неправомерного действия 3х лиц в том числе. После НГ соседские дети играли во дворе и поцарапали машину (есть свидетель акта вандализма). Обратилась в страховую, направили на СТО для оценки повреждения. Эксперт насчитал 14 свежих царапин на на лаково красочном покрытие кузова и сообщил, что полировки будет достаточно, тк царапины свежие и неглубокие.

  Страховая месяц рассматривала дело и в итоге отказалась компенсировать расходы на полировку, несмотря на то, что программа полный КАСКО включает компенсацию расходов от ущерба, нанесённого 3ми лицами или в процессе акта вандализма.

  Подала жалобу руководству страховой компании ARC. Получила ответ, что их эксперт (который ни разу не видел авто) по фото определил, что царапины старые и нанесены ветками (надо же быть такими дебилами, чтоб такое написать). Отправила страховой фото авто, которые делала за 3 месяца до страхового события, на фото видно, что на авто ни одной царапины. Снова ответили что царапины, которые нанесли дети 03.01.2021 старые и получены в результате эксплуатации авто.

  Те деньги, которые подарила этим мошенника, называющих себя страховой компанией, могли бы спокойно покрыть полную полировку кузова.

  В результате страховая прокомпассировала мозги 2 месяца, ответила отказами, ссылаясь на мнение псевдо эксперта, который ни разу не видел авто, а осталась с поцарапанной машиной и сама должна ещё оплачивать ремонт… Слоган компании «разведи лоха», заберут ваши деньги, будут мурыжить 2 месяца якобы рассмотрением и в итоге ответят отказом.

  У мужа прохожая ситуация, также полный КАСКО, обратился по случаю повреждением лобового стекла, тоже несут какую то ересь, слышно что пытаются увильнуть от возмещения расходов на ремонт, хотя в программе четко прописано, что ремонт лобового стекла должен покрываться страховой в случае повреждения…

  ЛОХОТРОН ещё тот, а не страховая компания.

  Не рекомендую!

  • ARX30 марта

   Щиро дякуємо Вам за залишений коментар! Перепрошуємо, проте ви не вказали ніякої інформації щодо страхової справи вашого чоловіка. За минулий рік у Вас зафіксовано 3 страхових випадки – всі відшкодовані. Відносно випадку по справі 1.003.21.0000053, ми уважно вивчили дзвінок з реєстрації події. З ваших слів, Ви виносили сміття, проходивши повз машини помітили подряпини. Зустріли сусідку, котра повідомила, що бачила як біля машини грали маленькі діти. Звертаємо Вашу увагу, що факт пошкодження авто дітьми не зафіксовано. Присутність дітей біля авто не є підтвердженням акту вандалізму з боку дітей.

   Заявлені пошкодження – це пошкодження лакового покриття без пошкодження фарби. При цьому пошкодження мають майже усі зовнішні пофарбовані деталі автомобіля. Їх вигляд, локація, напрямки утворення не повторюються, зафіксувати їх можна виключно шляхом фіксації з близької відстані. Якщо розглядати окремі заявлені пошкодження, то вони могли утворитися не тільки від гілок, але і в результаті процесу видалення снігу з авто шкребком. Зріст маленьких дітей не дозволяє дістатись до місць нанесення окремих пошкоджень. Зважаючи на локацію, характер пошкоджень, 2016 року випуску авто (в Україні зареєстроване у 2019 році), комплекс подібних пошкоджень має саме експлуатаційний характер.

   Щодо фото, ви направили фото загального вигляду авто, які ми уважно розглянули. На жаль, вони не можуть слугувати підтвердженням акту вандалізму. Наявність або відсутність заявлених Вами пошкоджень не може бути розпізнано на фото загального вигляду автомобіля. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

 • юлия логвиненко18 января
  юлия логвиненко

  Отличная компания,которая научилась продавать страховки. 10 лет пользовались их продающими менеджерами. Но как пришлось нам выплатить 197 тыс. Естественно пошли письма,отговорки. Все делается, чтоб не платить эти деньги. А вот когда мы платили им страховки было все просто великолепно. А вот наоборот печаль. За свой случай с ними могу лично рассказать, если вдруг кому то будет интересно 066 792 33 82

  • ARX30 марта

   Благодарим Вас за оставленный комментарий. По условиям договора страхования, полня гибель авто — это когда стоимость ремонта превышает 70 % страховой суммы.

   На основании условий Вашего договора страхования, ваш автомобиль был выставлен на аукцион АВТОонлайн Украина, где Вы получили ценовое предложение, которое превысило страховую сумму. После ознакомления с расчетом суммы страхового возмещения, Вы предоставили счет с другого альтернативного СТО, меньшего на значительную сумму. Но мы не можем принять данный счет к рассмотрению, т.к. он не содержал полного перечня работ и запчастей к замене (отсутствует диск колесный, резина, защита ДВС пласт., фара противотуманная., стабилизатор, маточина колеса, лонжерон и его усилитель и это только крупные повреждения, которые подтвердил эксперт). Предоставленный Вами счет также является тотальным.

   с уважением, Отдел контроля качества сервиса СК «АРКС»

 • Boris24 февраля

  1. Страховую компанию выбирал международную, учитывая всякие страшные истории пропадания украинских страховых плюс зная, что Тойота в нашей стране самый угоняемый авто. И не ошибся.

  2. После угона авто думал, что придётся пройти все круги ада по типу получения справки в ЖЕКЕ - но нет !!! - личный менеджер облегчил все процедуры - всегда на связи. мне понравилось обслуживание.

  3. Вопросами урегулирования занималась Юлия Кубара. Ждал все время какой то подвох, но ей удалось меня удивить. Все было выплачено четко в срок, соблюдая условия договора.

  4. Теперь страховать только у них.

  5. Планирую еще и здоровье всех членов семьи застраховать )

  • ARX24 февраля

   Благодарим Вас за отзыв! Нам очень приятно, что Вы остались довольны работой нашей компании. Также благодарны за доверие и дальнейшее сотрудничество!

 • Елена Рожко9 ноября
  Елена Рожко

  Хочу поблагодарить компанию за очень качественную оперативную работу!

  Так случилось, что в Танзании (о.Занзибар) элементарная ссадина на колене превратилась в ужасную рану с воспалением и пришлось срочно обращаться к врачу.

  Все осложнялось еще тем, что связь была только через электронную почту.

  Менеджер страховой очень оперативно отвечала, решила все вопросы: вошли в мое положение и нашли максимально близко хороший госпиталь.

  (Изначально предложили госпиталь в столице, а это было в двух часах езды от моего местоположения)

  По приезду в госпиталь, врач уже был уведомлен, был проведён целый комплекс: капельница, прививка от столбняка, антибиотики и другие лекарства дали с собой, для продолжения лечения.

  Спасибо за оперативную и качественную работу!

  Я Ваш клиент на долго!:)

  Это очень ценно, когда в далёкой Африке, чувствуешь себя спокойно с надёжной страховой!

  А полис можешь оформить онлайн не выходя из дома!

 • Александр2 октября

  СОВЕТ ВСЕМ ЕСЛИ НЕТ ЛИШНИХ ДЕНЕГ НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ НИКОГДА И НИ ЗА ЧТО!!! Страховал телефон при приобретении дали только заяву-приєднання (по незнанию я думал что и есть сам договор) при страховом случае сервисный центр не смог отремонтировать телефон. Страховая заявила , что выплатит из 4 тысгрн положенных только 2100 так как телефоном уже пользовались и якобы это прописано в договоре ( который я в глаза не видел и не подписывал). Дальше еще веселее при обращении в магазин за возвратом хотя бы этих денег сказали , что деньги не выдадут , а сделают скидку на другой приобретенный у них. Собираюсь судится ! Чтобы знали что это правда номер дела 1.200.19.00110724

  • ARX Marketing3 октября
   ARX Marketing

   Александр, добрый день. Вы указали неверный номер дела. Укажите, пожалуйста, верный номер, чтобы мы могли разобраться и помочь вам.

   • Александр3 октября

    1.200.19.0010724

    • ARX Marketing3 октября
     ARX Marketing

     Александр, спасибо. Отправили коллегам запрос. Разберемся и вернемся с ответом.

 • Zhanna Morgun16 августа
  Zhanna Morgun

  Не профессионализм сотрудников,обман клиентов.

  Не хотят даже разговаривать.

  У меня каско все включено.

  Жалею что обратилась в эту компан.

  • ARX Marketing3 октября
   ARX Marketing

   Жанна, добрый день. Напишите нам, пожалуйста, номер дела. Мы постараемся вам помочь.