Проект журналістських робіт
«ВОНИ ЗМОГЛИ:
БІЗНЕС-ГЕРОЇ МОГО КРАЮ»

Фінансовий портал Maanimo анонсує проект журналістських робіт «Вони змогли: бізнес-герої мого краю», завдяки якому ми прагнемо розповісти про найбільш успішні приклади українського малого бізнесу на місцях.
Формат проекту – журналістські роботи будь-якого жанру (репортаж, оповідання, інтерв'ю) про реальні приклади створення конкурентних підприємств, сімейного бізнесу, індивідуальної справи в регіонах України, які мають соціальне значення для певного населеного пункту.
Формати історій:

Фабрика з виробництва томатного соку
1. У населеному пункті "А" Полтавської області підприємець Олександр взяв в оренду збиткову комунальну власність та створив виробництво томатного соку та пасти, давши роботу для ста земляків. Раніше на балансі орендованої ділянки було футбольне поле, яке опинилось в занедбаному стані. Підприємець, пам'ятаючи як сам грав у футбол на цьому полі, вклав власні кошти в реконструкцію майданчика та зробив його безкоштовним для місцевих юнаків.

Місцевий інтернет-провайдер
2. Подружжя Микола та Тетяна довгі роки працювали на місцевому заводі, який припинив роботу через економічну кризу. У Миколи була давня мрія – почати свою маленьку справу (телекомунікації). В рідному селищі довгі роки чекають на інтернет та кабельне ТВ, тому Микола вирішив створити маленьку провайдерьску компанію, взявши кредит на розвиток малого та середнього бізнесу. Тетяна, яка довгі роки працювала на заводі бухгалтером, стала фінансовим радником чоловіку, який не мав особливого таланту до розрахунків, проте зміг отримати всі дозвільні документи та таки провів в рідне селище довгоочікуваний інтернет.

Маленький салон краси
3. Пані Ірина, довгі роки мріяла про відкриття власного салону краси, проте ніяк не могла наважитись і не знала, з чого почати. Її подруга Олена, втративши роботу заступника директора приватного підприємства через скорочення, вирішила зробити разом з подругою стартап, направивши свою енергію та талант Ірини в спільне русло. Сьогодні Ірина та Олена – власниці першого в своєму населеному пункті сучасного салону, в якому пенсіонери та соціально незахищені мешканці мають знижку в 50%, а молоді майстри з місцевого училища проходять оплачувану практику та мають перспективу працевлаштування.
Вимоги до робіт:
Об'єм
Обсяг роботи – до 7 тис. символів
Фото
2-3 якісних фото
Тематика
Тематика – виключно економічна з прикладами соціального внеску бізнесменів. Ми не публікуємо політично забарвленні роботи
Участь
Участь у проекті можуть взяти, як професійні журналісти, так і прості громадяни, які підготують роботу, що відповідає редакційним вимогам.
Термін
Термін подачі робіт: до 1 квітня.
Реєстрація
Перед подачею роботи необхідно пройти реєстрацію
П.І.Б.
Назва ЗМІ / професія (ВНЗ для студентів)
Термін подачі роботи
Ті роботи, які відповідатимуть редакційним вимогам,
будуть опубліковані на сайті Maanimo,
а найкращі будуть відзначені подарунками:


Подорож на двох
в Єгипет або Турцію
Сертифікат на покупку техніки
в мережі побутової техніки на 5000 грн.
Безпровідні
навушники або колонки
Друзі, увага! До нашої редакції надійшла величезна кількість заявок на участь у конкурсі, які ми прийняли та опрацюємо в найближчий час.

Але оголошення результатів та роздачу призів ми зможемо провести лише після закінчення карантину! У зв'язку з незадовільною епідеміологічною ситуацією у країні та світі.

maanimo турбується про своїх читачів, тому не хоче наражати вас на певні ризики зі здоров'ям. Просимо поставитися до цього з розумінням. Дякуємо!