ПРОЕКТ
«ІСТОРІЇ ГРОМАД:
УСПІХ-2019»
Фінансовий портал Maanimo ініціює масштабний проект «Історії громад: успіх-2019», присвячений реформі децентралізації. Ми хочемо розповісти найцікавіші історії успіху українських ОТГ і впевнені, що вони є саме у вашій області та у вашому районі.

Фінансовий портал Maanimo надає актуальну інформацію про фінанси: курс валют на міжбанку та в банках України, умови отримання банківських карток, депозитів, послуг страхування та інше, а також є сервісом вибору оптимальних пропозицій на кредит онлайн на карту.

Крім того, користувачі Maanimo мають змогу ознайомитись з відгуками про популярні мікрофінансові організації, такі як Moneyveo, Dinero, MyCredit, Miloan, CreditPlus; банки України: ПриватБанк, Монобанк, Альфа-Банк та страхові компанії.
Для того, щоб на сайті Maanimo була оприлюднена
історія ваших земляків, нам необхідно:
Підтвердити намір брати участь у проекті листом на електрону адресу glavred@maanimo.com
Погодити місце в графіку публікації матеріалів (матеріалу будуть публікуватися до кінця 2019 року)
Підготувати коротку історію успіху вашої громади (до 700 слів) у документі Word, в якій представники громади розкажуть про найбільші здобутки та успіхі своїх ОТГ у інфраструктурі, фінансовій сфері, сільському господарстві тощо (бажано додавати фото)
Найкращі історії, за версією редакційної колегії, будуть відзначені:
Сучасний
LED-телевізор
Багатофункціональний пристрій
(принтер + сканер + ксерокс)
Обігрівач
Ufo

Увага!
Ми нарешті підбили підсумки конкурсу "Історії громад: успіх 2019". В ньому брали участь об'єднані територіальні громади з усієї України. Кожна історія успіху вражаюча, кожна громада по-своєму неповторна, але переможці обрані.

1 місце - Лиманська об'єднана територіальна громада
2 місце - Борсуківська об'єднана територіальна громада
3 місце - Веселівська об'єднана територіальна громада

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів у розвитку громади!

Учасники проекту