1. Зацікавити населення в економічній ситуації країни через донесення достовірної інформації до нього. Мається на увазі максимальне донесення до всіх верств і сфер населення реальної інформації, яка відбувається в країні, завдяки створенню достовірного джерела такої інформації. В наш час найбільшу перевагу в цьому питанні відіграють ЗМІ. Те, що ми бачимо по телевізору чи в інтернеті, дуже сильно впливає на нашу уяву та формує негативне та спотворене ставлення до всього існуючого. Люди втрачають мотивацію до роз'яснення всього, що відбувається в країні, тим самим залишаючи підтримку для держави і самих себе. Але це не означає, що населенню все одно на те, що відбувається в нашій країні. Тому я пропоную створити єдине джерело інформації, котре не буде підвладне ні політиці, ні ЗМІ. Це може бути портал чи сайт, чи будь-яке доступне джерело інформації про всі події та новини, що відбуваються в країні.
2. Створення системи освіти за найавторитетнішим зразком. Дана пропозиція полягає у створенні не просто якісної системи освіти, а створенні системи освіти, яка забезпечить державу кваліфікованими кадрами. Заклади вищої освіти потребують негайного переформування самої системи викладання, тому що корупція проникла й туди також. Викладачі взагалі не мають можливості викладати на необхідному рівні. Цьому сприяють низька заробітна плата, незабезпеченість ресурсами та зневага до поважної професії вчителя. Якщо держава хоче, щоб населення з інтересом та бажанням працювало на неї, необхідно забезпечити його всіма необхідними умовами, як наприклад, у США чи Європі, де після отримання вищої освіти випускники вважаються вже висококваліфікованими кадрами, за що й отримують високий дохід.
3. Збільшити бюджет країни завдяки зменшенню податків для населення. За 2018 рік рівень тіньової економіки становив 47% від ВВП. Знову-таки питання у заохочені та можливості населення платити податки. Це можливо тільки завдяки створенню необхідних цього умов. Зменшення податків на доходи фіз- та юросіб, а також пожвавлення податкового кодексу збільшить надходження до бюджету завдяки виведенню з тіньової економіки вагомої частки населення.
4. Переоцінити пріоритетність професій. Це питання стосується конкретно соціальної сфери, адже такі професії, як лікар, пожежник, вчитель тощо, потребують негайного фінансування з боку держави. Ми – країна з багатими ресурсами та великими можливостями, але не можемо забезпечити такі базові соціальні сфери, як медицина й освіта, при цьому маючи зацікавлене в розвитку цих сфер населення.
5. Встановити тотальний контроль за фінансовими потоками в економіці країни. Зазвичай це стосується бюджетних видатків. Наприклад, ми багато чуємо про мільярди гривень, що виділяються на будування доріг, а будується лише приблизно 30% від виділеної суми. Моя пропозиція щодо цього питання – це звіряння звітностей про виділені-отримані-витрачені кошти, баланс яких повинен дорівнювати нулю, а результат роботи – відповідати витратам.