ПРОЕКТ
«МОЛОДЬ ЗНАЄ:
5 ПОРАД
Володимиру Зеленському
РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
Друзі!
Нарешті підбиваємо підсумки конкурсу студентських порад! Протягом тривалого часу ми отримали більше 75 робіт від вас. Ви багато писали про економіку, соціальну сферу, освіту, медицину та екологію. Ми дякуємо вам за цікаві думки та небайдужість до проблем країни. І тепер публікуємо поради переможця конкурсу разом з іншими найкращими роботами.

Учасники проекту
Фінансовий портал Maanimo ініціював проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських вищих навчальних закладів

Країна стоїть перед великими змінами, які відобразяться на житті не одного покоління українців. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, які очікує українське суспільство. І ми вважаємо, що саме молодь стане тією рушійною силою, від якої залежить те, наскільки успішно ці зміни будуть втілені у життя.
Саме тому ми ініціюємо конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам трибуну для висловлення своїх думок.

Фінансовий портал Maanimo надає інформацію про фінансові продукти та послуги, такі як курс валют в банках та на міжбанку, банківські картки, депозити, конвертер валют, страхування та інше, а також є сервісом порівняння та підбору пропозицій на кредит онлайн в Україні.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, було потрібно:
Надіслати роботу на адресу редакції glavred@maanimo.com
Чекати на публікацію, у разі відповідності вимогам редакції
Вимоги редакції:
Текст
Текст має бути надісланий на пошту в форматі Word
Об'єм
Об'єм тексту – до 5000 символів з пробілами
Лист
До листа треба прикріпити фото
Тематика
Тематика роботи має бути присвячена економічним, соціальним та освітнім аспектам (проект не присвячений політичним питанням, Maanimo – фінансовий портал)
Як це працює
До 1 листопада —
потрібно було подати роботу
До 15 листопада —
період публікації і оголошення результатів
iPhone XS у подарунок
Найкраща робота буде визначена редакційною колегією, а її автор отримає крутий подарунок від Maanimo – iPhone XS