1. На сьогоднішній день англійська мова – одна з найпоширеніших мов у світі. Тому їй треба приділити особливу увагу. На мій погляд, треба спростити вивчення мови у навчальних закладах України, оскільки більшість абітурієнтів знає англійську на низькому рівні.
Будь яка мова потребує практики. Теорія не дасть ефективніших результатів, ніж практичне використання. Я впевнений, що практика допоможе більшості абітурієнтів подолати «неприступний» English.
2. Ми можемо пишатися тим, що живемо на родючій землі. Далеко не кожна країна може славитися цим. Моя ідея полягає в оренді ділянок землі іноземними фірмами з метою поповнення державної скарбниці, тим самим даючи можливість покращувати інфраструктуру областей, у яких знаходиться орендована ділянка, за рахунок фірми-орендатора.
3. Більшість людей навряд чи замислювалась над тим, що відбувається зі сміттям, викинутим у бак. Його вивозять на сміттєзвалище. Фантики, кульки, зіпсовані овочі – все в одній купі. В містах України потрібні сортувальні смітники. Бо набагато краще, коли все «розкладено по полицях». Сміттєзвалища повинні спеціалізуватись на певному типі сміття. Наприклад, скло можна переробляти не один раз. Компанії, які використовують перероблений матеріал на своїх виробництвах, зацікавлені в закупівлях більш дешевого переробленого матеріалу, тим більше за якістю він не гірший за первинну сировину. А зіпсовані овочі можна використовувати як добриво для висадження лісів чи засіву полів.
4. На мій погляд, навчальні заклади повинні відігравати важливу роль у вихованості учнів. Сумно дивитися на сьогоднішню молодь, яка постійно порушує норми моралі. Ненормативна лексика, погані звички, нешанобливе ставлення до літніх людей – сьогодні ми часто можемо це побачити. Тому я вважаю, що освітні заклади та батьки повинні приділяти велику увагу вихованню дитини.
Наприклад, школи можуть водити своїх учнів до будинку пристарілих, щоб діти зрозуміли, як нелегко буває літнім людям, або заохочувати учнів до якоїсь волонтерської діяльності: піклування за інвалідами, допомога безхатькам тощо.
5. В Україні багато населених пунктів, які не володіють точними кордонами. Це свідчить про те, що села, міста, приміські райони, які знаходяться близько, можуть конфліктувати за земельні ділянки, не знаючи точної приналежності того чи іншого. Потрібно занести точні площини населених пунктів у реєстри.
Кінцевим результатом можна зазначити точний масштаб населених пунктів. Інформація про кордони дасть змогу чітко знати приналежність тої чи іншої ділянки до конкретного села, міста, району. Занесення у реєстр дозволить точно виділити вільні території для їхньої подальшої експлуатації.