Сергій Марано
Корупція. Зменшення рівня корупції шляхом підвищення контролю за всіма корумпованими сферами, підвищенням мір покарання за корупцію, роботизацією силових структур. Податок на корупцію. Як одна з мір покарання - відсутність можливості влаштуватись на роботу у державні структури.

При антикорупційному відділі створити роботизовані силові структури, які проводять психологічні тести на корумпованість, контролюють витрати, виплати, майно кожної особи, виявляють незаконні оберти фінансів, проводять перевірку на поліграфі.

Так можна викорінити корумпованість із державних установ. Підвищиться рівень самосвідомості громадян і працівників державних установ. Коли зростає рівень життя населення, покращується життя твоєї сім'ї і тебе самого на абсолютно легальних засадах.

Корупція – це дійсно найбільша проблема сьогодення, яка тягне за собою все. За рахунок звільнення країни від неї з'являється можливість підняти рівень життя, освіченості суспільства, комфортність життя, статус країни на міжнародній арені. Зникає корупція – з'являються кошти і можливості для реалізації.

Медичне страхування. За відсутності корупції якісна сфера охорони здоров'я стає можливою. Держава має забезпечувати належний рівень медичного обслуговування своїх людей.

Наявність медичного страхування збільшує якість виконання лікарями своєї роботи, підвищує рівень життя населення, унеможливлює випадки звільнення хворих працівників, підвищує бажання населення звертатись до медичних працівників та лікуватись до того, як хвороба набуде значного розвитку, підвищується рівень забезпеченості лікарень.

Житлове питання. Переосмислення житлових аспектів.

На сьогоднішній день, держава забезпечує певний відсоток населення житлом, та він має зрости. Багато людей живуть по 5 осіб на 10 м2 чи взагалі є безпритульними.

Забезпечити безхатьків житлом у гуртожитках на півроку у кредит та влаштувати на роботу. За цей час людина оформить медичне страхування, заплатить за гуртожиток та житиме вже інакше. Створюється спеціальний відділ із соціальними працівниками, який допомагає людям не опинитись на вулицях, знайти місце в соціумі, звільнитись від залежностей, отримати юридичну та психологічну допомогу. Є люди, що не зможуть адаптуватись чи звільнитись від залежності навіть за належної підтримки, для них треба обладнати будівлі на постійній основі як центри обігріву. Цей відділ, також за допомогою волонтерів, буде забезпечувати проживання, надавати одяг, їжу.

Надавати пріоритети першочерговості в чергах за житлом людям зі складними життєвими обставинами. Прискорити будівництво житлових будинків. Зробити купівлю житла доступнішою для громадян України. З наступним контролем: якщо ти здатен сам дати раду тій кількості житла, яка в тебе є, не здаючи її в оренду, – це твої «метри». Якщо ні – платиться значний податок. Така схема працює і на ринок землі. Якщо ти можеш і будеш сам займатись своїми «сотками» – їх треба видавати громадянам України за низькими цінами чи безкоштовно.

Екологічність.

Заміна смітників у дворах на спеціалізовані смітники для прийому скла, пластику, паперу і дерева, металу, елементів живлення та органічних решток – 6 смітників у кожному дворі. На вулицях - по 2-3 - для пластику, скла, паперу, органічних решток.

Додаток для телефонів, де відображені всі смітники міста на карті. Розділення сміття вимагає заводів для його переробки, модернізацію машин для сміття для конкретних цілей: скло, пластик та ін. Громадяни в режимі онлайн повідомляють комунальні служби через карту, що смітник майже заповнений - три сповіщення з різних телефонів є сигналом, що час забирати там сміття. Це економить час та паливо, машини не циркулюють по колу, а формують маршрут в залежності від потреб громадян.

Сформувати свідомість людей допоможуть соціальні реклами на телебаченні та в інтернеті. Змушувати підприємців використовувати в якості пакування скло та папір, зменшуючи використання пластику за допомогою податків та реклами. Зобов'язати працівників магазинів приймати скло та передавати його назад на виробництво. Наші заводи з переробки сміття пізніше зможуть приносити додатковий прибуток державі, дозволяючи переробляти іноземне сміття.

Почати споживання сонячної енергії. Помістити на дах кожного будинку сонячну батарею та користуватись її енергією. З часом повністю відмовившись від використання ГЕС та АЕС та навіть експортуючи в інші країни електроенергією.

Розвиток науки. За рахунок розвитку рівня освіти, виховання громадянської позиції, підняти рівень науки, що дозволить реалізуватись Україні на міжнародному рівні, виплатити борги, зменшити відтік кадрів з України, та збільшити притік інтелігенції з інших країн.

Модернізувати сферу освіти, спрямовуючи її на потреби громадян України. Забезпечити освітні заклади новітньою технікою. Виховувати патріотизм і громадянську позицію, любов до України, її минулого, пам'ять про славетні подвиги минулих поколінь і бажання відстоювати її честь. Держава видає науковцям та розробникам значні гранти, зменшуючи бажання патентувати винахід за кордоном. Тобто людина створює, отримує суму грошей, патентується винахід в Україні, продається за кордоном, держава у прибутку.

За рахунок розвитку науки Україна зможе заявити про себе на міжнародній арені, стати тією країною, з якою буде рахуватись кожна країна світу.